New interview for Star Magazine - Part 1

5. června 2011 v 16:39 | posted by Carry |  Interviews
Pixie podala další rozhovor ale tento je pro magazín Star Magazine .Musela jsem ho rozdělit na dvě část protože opravdu dlouhý - mám tu první čast.Omlouvám se za některé nesrovnalosti
Magazine: Byla jsi v Los Angeles po dobu dvou měsíců, jak se vám líbí to tam?
Miluji LA!Miluji slunce, ale měla jsem týden kdy pršelo každý den, což bylo nepříjemné.

Magazine: Byla jsi tam na Coachella Festival - musíš jít?
Ne! Chtěla jsem jít za všechno, zejména proto, že jsem byla v Los Angeles, ale byla jsem pracovat.

Magazine: Takže, jste pracovali po celou dobu na svém albu?
Ano, neměla jsem žádné problémy, protože je to nejlepší místo pro mě, abych se soustředit na svou hudbu. Byla jsem pracovat na své druhé album s velmi milí lidé. Zůstaňte tam (Los Angeles) dlouho. Vrátila jsem se včera v noci a jsem velmi ráda, že se zpátky v Londýně.

Magazine: Ty jsou velmi uznávané ve Spojených státech?
Není to samé. Vždy si někteří Američané přišli blízko mě a přemýšleli, z kama mě znají. Musí se začít poslouchat hudbu ve Velké Británii.

Magazine: Je to divné, že skutečnost, že máte 20 let a nemůže pít?
Divné, že mají různá pravidla. Kdekoli jsem byla v Americe, ptali se mě, na mou identitu, snažila jsem se utéct, ale nefungovalo to, pak jsem nemohla nic pít.

Magazine: Nuda. Co Vám chybí nejvíce, když jste mimo domov?
Stýská se mi moji přátelé a po mojí rodině, ale také obchody, bary a tajné východy, které děláme. Není pochyb o tom, že Londýn je nejlepší místo, když máte ne. Dělá oceníte ještě víc, když jsem odsud. Je skvělé být zase doma.

Magazine: Chybí vám britské jídlo?
V Americe, mají všechny druhy potravin, a to zejména v odvětvích Cheesecake Factory - tam doslova má všechno. Ale já jsem miss malých restaurací [Londýn].

Magazine: Jsi báječná. Životní styl Los Angeles ?
Přesně tak! Jsem na jednání, dokud je ještě příliš brzy v noci, takže nemám čas chodit do posilovny, ale v Los Angeles zasedání v ateliérech nezačala dokud nebylo 12:00, takže jsem si tyto nádherné kurzy jógy, a ve škole jsem vždycky miloval tance, tak se snažím, aby to taky.

Magazine: Myslíte si,že se moc omezujete v jídlu?
Ne tak docela. Miluji zdravé potraviny. Miluju ovoce a já jsem vždycky jíst sushi, což je podle mě skvělé pro každého.

Magazine: Když už žije v domě svých rodičů, budete si vařit sama?
Nemám moc v poslední době na vařeno, protože jsem zůstala doma. Moje matka není moc vaření. Pracuji celou dobu, takže jsem se vždy, aby jídlo má být dodáno.

Magazine: Vaříte dobře?
No, tak tohle Vám přesně neřeknu, ale snažím se. Chci udělat večeři s tématem 'Pojď se mnou povečeřet' a to ze tří chodů kuchařka od Jamie Oliver. Večeře může jít dobré nebo špatné, uvidíme.

Magazine: Kdyby si byla pozvat na svůj večírek, 'Pojď se mnou jíst'?
Moji přátelé a můj přítel Oliver. Pozvu ho, aby si mohla uklidit a umýt nádobí.

Magazine: Ha! Dobrý plán. Tak se věci daří se Oliver?
Jo, dobře. Byla jsem pryč příliš dlouho, pak jsem ho viděla jen velmi málo. Dáme všechno na čas dnes večer v mé strany hostí Lipsy.

Magazine: Ve svém projektu pro značku Lipsy, co tě inspirovalo ve své poslední kolekci, která byla vydána podle nich?
No, to je rozdělena do dvou částí: California Dreaming, což je ideální pro festivaly, a Pixie strana, roztomilý šaty, které jsou ovlivněny výrazné barvy a make-up a boty konfliktní. Byla jsem na mnoha obchodech a vybrala některé kousky, které mě inspiroval v kolekci California Dreaming.

Magazine: Proč si myslíte, že tato kolekce je tak úspěšná ?
Myslím, že je to proto, že všechny kusy jsou použitelné pro dívky všech věkových kategorií. Vše je trendy a jsou věci, které dívky milují nosit. Mám pocit, že jsem udělala nějaký pokrok od toho první řady která byla zahájena. Udržujeme nejprodávanější předchozích kolekci a jejich aktualizaci na novou sezónu.

Magazine: Dáte se pryč od hudby chcete se soustředit výhradně na módu?
Miluju módu. Dokonce i když mladá jsem milovala vybrat oblečení každý den a zkuste nosit. Je zřejmé, hudba je moje hlavní vášeň, a tak budu soustředit na trvalé, ale móda je vždy přijde jako doplněk, i když si jen chcete vybrat oblečení od přehlídky. Rád bych se dál a zapojit se a rozvíjet více řádků, více a více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie <3 Pixie <3 | Web | 5. června 2011 v 16:40 | Reagovat

Máš úžasný blog ;)

2 Tyna* Tyna* | Web | 5. června 2011 v 16:41 | Reagovat

Pokud se ti líbí můj blog můžeš za mě hlasovat v této soutěži http://i-likemiley.blog.cz/1106/najkrajsi-graficky-blog
Děkuji ti za hlasy, oplatím ti to :) Díky graphica.blog.cz

3 xDJj xDJj | Web | 5. června 2011 v 16:42 | Reagovat

Ahoj! Jestli si fanouškem The Vampire Diaries, tak se můžeš přihlásit do jejich fanklubu! Tady: http://my-cool-bloganek.blog.cz/1105/the-vampire-diaries-fanklub
Ps: nikde jsem si nevšimla reklam =(

4 PoPčA_"_ PoPčA_"_ | Web | 5. června 2011 v 16:43 | Reagovat

Super lay i článek ;)

5 Betušenááááá! :D Betušenááááá! :D | Web | 5. června 2011 v 16:43 | Reagovat

Promiňky za reklamu.. Moc lidí nechodí na můj blog tak sháním čtenáře a třeba aji SBčka. :)) Nelekej se mého blogu. Je hodně ulítlej, ale prostě si píšu co chci. Jestli se ti nelíbí, jednoduše zase odejdi a nezanechávej prosím škaredé komentáře.. Děkuju! :))

6 Kiki ツ Kiki ツ | Web | 5. června 2011 v 16:45 | Reagovat

Ahojky, vím že asi nemáš ráda reklamy, tak jako já sama, ale soutěžím s mým mazlíčkem, Kattynkou, je to andulka, a mám proti sobě šílenou soupeřka, která mívá 600 hlasů za týden, prosím pomoz mi ji troumfnout, abych mohla postoupit do dalšího kola, prosím tady: http://moji3piskomilove.blog.cz/1106/1-kolo-sonm
pro Kiki ツ - Kattynka, budu ti moc vděčná, oplatím ti to několika hlasy, a reklamou na mém blogu, prosím, pomoz mi.. a ještě jednou se ti omlouvám za šílenou reklamu. Ahojky, a přeji krásný zbytek dne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.