Interviews

New interview for Star Magazine - Part 1

5. června 2011 v 16:39 | posted by Carry
Pixie podala další rozhovor ale tento je pro magazín Star Magazine .Musela jsem ho rozdělit na dvě část protože opravdu dlouhý - mám tu první čast.Omlouvám se za některé nesrovnalosti
Magazine: Byla jsi v Los Angeles po dobu dvou měsíců, jak se vám líbí to tam?
Miluji LA!Miluji slunce, ale měla jsem týden kdy pršelo každý den, což bylo nepříjemné.

Magazine: Byla jsi tam na Coachella Festival - musíš jít?
Ne! Chtěla jsem jít za všechno, zejména proto, že jsem byla v Los Angeles, ale byla jsem pracovat.

Magazine: Takže, jste pracovali po celou dobu na svém albu?
Ano, neměla jsem žádné problémy, protože je to nejlepší místo pro mě, abych se soustředit na svou hudbu. Byla jsem pracovat na své druhé album s velmi milí lidé. Zůstaňte tam (Los Angeles) dlouho. Vrátila jsem se včera v noci a jsem velmi ráda, že se zpátky v Londýně.

Magazine: Ty jsou velmi uznávané ve Spojených státech?
Není to samé. Vždy si někteří Američané přišli blízko mě a přemýšleli, z kama mě znají. Musí se začít poslouchat hudbu ve Velké Británii.

Magazine: Je to divné, že skutečnost, že máte 20 let a nemůže pít?
Divné, že mají různá pravidla. Kdekoli jsem byla v Americe, ptali se mě, na mou identitu, snažila jsem se utéct, ale nefungovalo to, pak jsem nemohla nic pít.

Magazine: Nuda. Co Vám chybí nejvíce, když jste mimo domov?
Stýská se mi moji přátelé a po mojí rodině, ale také obchody, bary a tajné východy, které děláme. Není pochyb o tom, že Londýn je nejlepší místo, když máte ne. Dělá oceníte ještě víc, když jsem odsud. Je skvělé být zase doma.

Magazine: Chybí vám britské jídlo?
V Americe, mají všechny druhy potravin, a to zejména v odvětvích Cheesecake Factory - tam doslova má všechno. Ale já jsem miss malých restaurací [Londýn].

Magazine: Jsi báječná. Životní styl Los Angeles ?
Přesně tak! Jsem na jednání, dokud je ještě příliš brzy v noci, takže nemám čas chodit do posilovny, ale v Los Angeles zasedání v ateliérech nezačala dokud nebylo 12:00, takže jsem si tyto nádherné kurzy jógy, a ve škole jsem vždycky miloval tance, tak se snažím, aby to taky.

Magazine: Myslíte si,že se moc omezujete v jídlu?
Ne tak docela. Miluji zdravé potraviny. Miluju ovoce a já jsem vždycky jíst sushi, což je podle mě skvělé pro každého.

Magazine: Když už žije v domě svých rodičů, budete si vařit sama?
Nemám moc v poslední době na vařeno, protože jsem zůstala doma. Moje matka není moc vaření. Pracuji celou dobu, takže jsem se vždy, aby jídlo má být dodáno.

Magazine: Vaříte dobře?
No, tak tohle Vám přesně neřeknu, ale snažím se. Chci udělat večeři s tématem 'Pojď se mnou povečeřet' a to ze tří chodů kuchařka od Jamie Oliver. Večeře může jít dobré nebo špatné, uvidíme.

Magazine: Kdyby si byla pozvat na svůj večírek, 'Pojď se mnou jíst'?
Moji přátelé a můj přítel Oliver. Pozvu ho, aby si mohla uklidit a umýt nádobí.

Magazine: Ha! Dobrý plán. Tak se věci daří se Oliver?
Jo, dobře. Byla jsem pryč příliš dlouho, pak jsem ho viděla jen velmi málo. Dáme všechno na čas dnes večer v mé strany hostí Lipsy.

Magazine: Ve svém projektu pro značku Lipsy, co tě inspirovalo ve své poslední kolekci, která byla vydána podle nich?
No, to je rozdělena do dvou částí: California Dreaming, což je ideální pro festivaly, a Pixie strana, roztomilý šaty, které jsou ovlivněny výrazné barvy a make-up a boty konfliktní. Byla jsem na mnoha obchodech a vybrala některé kousky, které mě inspiroval v kolekci California Dreaming.

Magazine: Proč si myslíte, že tato kolekce je tak úspěšná ?
Myslím, že je to proto, že všechny kusy jsou použitelné pro dívky všech věkových kategorií. Vše je trendy a jsou věci, které dívky milují nosit. Mám pocit, že jsem udělala nějaký pokrok od toho první řady která byla zahájena. Udržujeme nejprodávanější předchozích kolekci a jejich aktualizaci na novou sezónu.

Magazine: Dáte se pryč od hudby chcete se soustředit výhradně na módu?
Miluju módu. Dokonce i když mladá jsem milovala vybrat oblečení každý den a zkuste nosit. Je zřejmé, hudba je moje hlavní vášeň, a tak budu soustředit na trvalé, ale móda je vždy přijde jako doplněk, i když si jen chcete vybrat oblečení od přehlídky. Rád bych se dál a zapojit se a rozvíjet více řádků, více a více.

Interview for magazine My fabulous life

4. června 2011 v 16:19 | posted by Carry
Pixie nedávno podala rozhovor pro magazín My fabulous life!Omlouvám se za některé nesrovnalosti ale je vážně těžké přeložit rozhovor.
Magazin: Tvoje vzpomínka z dětství ?
"Spadla jsem z naší kůlny ve věku tři let. Já jsem se totiž šla podívat na housenky, uklouzla jsem a spadla. Dramatické! "

Magazin: Tvoje největší speciální prázdninové destinace ?
"Miluji Portugalsko! Jezdila jsem tam každé léto se svou rodinou. Ráda bychom zase jela na jídlo a odpočinek na pláži, všechny obvyklé věci zábavy. Miluji lyžování a jízdy na člunu "

Magazin: Tvoje poslední marnotratnost ?
"Šla jsem na nákupy v poslední době jsem byla v LA.Koupila jsem nějaké skvělé bikiny od Calvina Kleina a Ralph Lauren. "

Magazin: Jak relaxuješ ?
"Miluji můj dům v Londýně takže nejrači relaxuji s přáteli v kavárnách, barech či v parku. "

Magazin: Zápach, který Ti připomíná domov ?
"Moje sestra vždy nosí Miss Dior Cherie, 44 liber za 30 ml EDP, takže to je pro mě myslet na rodinu a domov. A Chanel Allure Homme, 59,24 liber za 100 ml toaletní voda, mi připomíná mého bratra. "

Magazin: Tvůj nejoblíbenější outfit ?
"Můj oblíbený šaty je vinobraní Moschino šaty jsem na sobě měla do klubu otevření v roce 2009 - Milovala jsem svou nízkou hřbetní. Nebyal jsem příliš obávat poškození to, musíš se bavit, když jdete ven! "

Magazin: Tvoje výrobky zázrak krásy ?
"Dermalogica je Jemný peeling krém, 35,50 liber, je ideální pro citlivou pokožku. Já také použít americký rozsah tzv. NUVO - I love Silky botanické Cleanser, kolem 16,70 liber. Připadá mi to jako samet. "

Magazin: Tvoje nejoblíbenější píseň vůbec ?
"Moje máma vždycky hraje písničku Love Come Down od Evelyn King ke mně a já ji spojovat s letní. Na večírcích, jsem zase nahlas a tanec s kamarády. Dokonce jsme se až na to tančit jednu noc! "
 
 

Reklama